PSB Mrówka Radymno - nowy sponsor i partner klubu MKS Radymno

Zarząd Klubu MKS Radymno z radością informuje, że nowym sponsorem, a zarazem partnerem naszego klubu został sklep PSB Mrówka Radymno.

Firma „EREM Mrówka” Przemyśl jest liderem lokalnego rynku branży budowlano-wykończeniowej. Firma EREM już od 25 lat zaopatruje budowy,
inwestycje, firmy budowlane i mniejszych wykonawców obsługiwanych przez wyspecjalizowane działy i kompetentną załogę.
Klienci indywidualni mają do dyspozycji nowoczesne markety z sieci PSB Mrówka w Przemyślu oraz Mini Mrówka w Radymnie należące do sektora DOM i OGRÓD. Można w nich nabyć towary niezbędne do budowy, remontu, dekoracji oraz utrzymania domów

i ogrodów.
Priorytetem jest najwyższa jakość produktów, którą gwarantują renomowani producenci artykułów wyposażenia oraz dekoracji wnętrz, materiałów budowlanych i narzędzi.

 
 
Chcemy, by to była bardzo owocna i efektowna współpraca, na której skorzystają nie tylko market i klub, ale również kibice. Od najbliższego meczu, który rozegramy na Stadionie Miejskim w Radymnie, zachęcamy każdego kibica do zachowania zakupionego biletu. Każda wejściówka upoważnia do otrzymania 5% rabatu na zakupy zrobione u naszego nowego partnera (dotyczy artykułów nieobjętych promocją).