Mecz z Legią Warszawa Champions League (skład z lat '90)

Drodzy Kibice i Sympatycy Klubu MKS Radymno!
Zbliża się wyjątkowe wydarzenie: MKS Radymno obchodzi swoje 90-lecie! W ramach świętowania zapraszamy Was na mecz pomiędzy naszym zespołem, a legendarną drużyną Legia Warszawa Champions League! 🥳⚽  Obchody odbędą się 3 sierpnia 2024 r. na Stadionie Miejskim w Radymnie

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo prawdziwe legendy polskiej piłki: Leszka Pisza, Jerzego Podbrożnego, Macieja Szczęsnego, Dariusza Dziekanowskiego oraz wielu innych znanych zawodników, którzy w latach 90′ tworzyli historię w barwach warszawskiego klubu. Nie przegapcie szansy, by wspólnie celebrować bogatą historię MKS Radymno i doświadczyć magii futbolu w towarzystwie prawdziwych legend! 

Na ten moment możemy napisać, że swoją obecność w Radymnie zapowiedzieli m. in. Maciej Szczęsny, Jerzy Podbrożny, Leszek Pisz, Grzegorz Lewandowski, Jacek Cyzio, Maciej Śliwowski, Jacek Kacprzak, Julek Kruszankin, Tomasz Sokołowski, Marek Jóźwiak, Jacek Bednarz, Radosław Michalski, Robert Jadczak, Dariusz Dziekanowski oraz Cezary Kucharski.


Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Radymnie by wspólnie celebrować ten wyjątkowy jubileusz!

Zarząd Klubu
MKS Radymno